Konkurs Znajdź śwince przyjaciół!

Już teraz weź udział w konkursie “Znajdź śwince przyjaciół!”. Pomóż rozweselić świnkę i znajdź dla niej nowe grono wielbicieli. Kto wie? Może uda Ci się na tym bardzo dobrze skorzystać?

Jak wziąć udział w konkursie?

To bardzo proste! Wystarczy, że będziesz mówił, pisał czy nawet śpiewał o portalu Szmalback.pl. Wszystko jedno jak, ważne, żeby jak najwięcej osób dowiedziało się o naszej działalności. Rozpowszechniaj naszą stronę wśród znajomych i zachęcaj ich do rejestracji. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest to, aby zarejestrowali się oni z Twojego polecenia.

Co możesz zyskać? W naszym konkursie przewidziane są nagrody za aż pięć pierwszych miejsc. Są to nagrody pieniężne w wysokości 250zł, 200zł, 150zł, 100zł, 50zł.

Jak zaprosić znajomych do rejestracji w portalu Szmalback.pl?

Istnieją aż trzy możliwości! Oto one:

  1. Po zalogowaniu na swoje konto Szmalback.pl kliknij pole “poleć nas znajomym”. Teraz wystarczy tylko, że podasz e-mail znajomego, a zaproszenie zostanie do niego wysłane automatycznie. Link z zaproszenia da znajomemu możliwość bardzo szybkiej rejestracji z Twojego polecenia.
  2. Twój znajomy podczas tradycyjnej rejestracji może wpisać Twój login w odpowiednie pole “osoby polecającej”. Taka formuła również jest równoznaczna z wzięciem udziału w konkursie.
  3. Znajomych możesz zaprosić również przez facebooka. Jeśli zaakceptują oni komunikat, który zobaczą na swoim profilu, ty również dostaniesz dodatkowe punkty w konkursie.

Nie zwlekaj! Baw się z nami już teraz i wygrywaj atrakcyjne nagrody!

Dodaj komentarz